CZ EN RU
objevte tradici slide_1 slide_2 slide_4 yum_2 slide_5 yum_4 yum_3 slide_3 slide_6 yum_5 yum_6 yum_7

Triton Turnov s.r.o.

 

Oznámení o akvizici

      Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov,(dále jen Granát), tímto oznamuje akvizici 100% vlastnických podílů ve společnosti TRITON TURNOV s. r. o. (dále jen Triton).

      Družstvo Granát tímto krokem přebírá veškeré aktivity fy Triton a bude nám proto ctí, navázat na Vaši dosavadní obchodní spolupráci s touto firmou. Sídlo firmy Triton je nyní na adrese Výšinka 1409, 511 01 Turnov.

     Spojením firem vznikla nejširší nabídka granátových šperků v nejvyšší kvalitě, a protože firma Granát je majitelem dolů na český granát, je záruka, že dodávané šperky budou vždy vyhovovat specifikaci označení původu „český granát“ a „český granátový šperk“, zapsaného u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR.

      S Vašimi dotazy, přáními a případnými objednávkami se obracejte na pracovníky obchodního oddělení družstva Granát na tel. 481 357 216, e-mail : obchod@granat.cz.

Firma Triton Turnov s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 7919 a značka Triton® je registrovanou ochrannou známkou.© Triton Turnov s.r.o.